КЗ-2015 (7 тиждень)

Знову рада вітати Вас,
 шановні відвідувачі мого блогу!

            Залишилось зовсім трішечки і я, разом зі своєми колегами по курсах, будемо мати змогу називатися кураторами змісту. ☺
     На цьому тижні робота не дуже складна, але відповідальна. Скласти план своєї залікової роботи! Ще працюю над цим! А поки що, поділюся враженнями від сервісу Clout.com.
       В першу чергу зареєструвалася та встановила додаток Clout у панель закладок, щоб зручніше було слідкувати за своїм рейтингом. 
    Адже у Clout можна дізнатися ступінь впливовості в соціальних мережах кожної людини. Тобто, рейтинг клаут - це свого роду показник, "пузомерка", як зазначили на якомусь з переглянутих мною сайтів☺! Але все ж завдяки йому можна відбирати лідерів думок у певній галузі або шукати впливових людей для нових знайомств.
    Зіткнулася з тим, що так зване чило "клаут" сайт рахуватиме майже 72 години, це трохи розчарувало, хочеться ж все і відразу! Добре, що зареєструвалася я ще в понеділок,  тому результат до кінця робочого тижня побачу обов'язково!
     Але вже у вівторок увечері моя цифра з'явилася на фото - 40! Прочитавши інформацію про сам ресурс, зрозуміла, що я досить соціально активна, хоча не можу сказати, що вже дуже відповідально вела свій мікроблог.
     Проаналізувавши наведені у профілі графіки, зрозуміла чому цифра саме така. Мій менший синочок дуже вже полюбляє дивитися канали на Youtube, тому там ми дуже соціально активні!!! От де собака порилася!!! 
    Викладаю ці дані для ознайомлення і вам. Доречі сьогодні, запостивши деякі новини у твітер, отримала вже нові показники, число клаут = 44 одиниці!

Мій профіль

Графік зросту числа клаут
мал.№3

    Малюнок №3 характеризує активність того чи іншого підключеного профілю в соціальних мережах, як бачимо 37 відсотків активності саме на Youtube
    Можливо мої висновки не вірні, але не думаю що можна орієнтуватися за одним числом про характер роботи людини та його профессіоналізм і вміння аналізувати інформацію, от для рейтинга компанії, або реклами бренду це може бути корисним! Доречі покопавшись в мережі, знайшла інформацію про те, як можна за допомогою різноманітних хитрощів та програмних засобів накручувати дану цифру.
    В США цей показник дуже популярний, навіть знижку на проживання в готелі, наприклад, можуть дати прирівняну числу клаут, дуже вже люблять вони популярних та активних блогерів. Та й в магазинах можна активно використовувати  це число для економії (роблять знижку!). Доречі, відповідно до числа клаут, Джастін Бібер має більший вплив чим президент Обама, тобто я б не робила остаточних висновків по одній лише цифрі! 
    Можливо в майбутньому це буде своєрідний індекс впливовості людини у соціумі, гадаю він буде популярним у відповідних колах, бізнесі, можливо політиці. В Україні цей показник поки що досить нове явище, хоча вже використовується багатьма публічними особами! 
    На останок хочу використати вислів Євгенія Золотова: "Можливо людину і можна описати одним числом, але поки що цього зробити ніхто не зумів." 

Ось і фініш!!!
    Добігає кінця сьомий тиждень навчання. На восьмому вже фінальна презентація проекту по темі курування. Складені плани та звіти про пророблену роботу, доречі мій ТУТ.
      Що сказати, мабуть лише Дякую
    Дякую тьюторам за терпіння та наполегливу працю у розробці тьюторіалів до курсу, адже це дуже кропітка та скурпульозна праця. За те, що не полишали нас "сам на сам" і допомогали порадами на протязі навчання. За те, що читали ті нісенітниці, що ми мабуть тут складали час від часу ☺! І загалом, дякую за можливість побувати в такому учбовому середовищі. 
    Ще тиждень і кожен з нас представить вашій увазі все чому навчилися. Маю надію, що проведений на цьому блозі час буде не даремним і набуті знання в подальшому будуть використовуватися як для професійних так і для особистих досягнень.
    Дякую своїм колегам по курсу, за можливість знову відчути себе студенткою та за відгуки стосовно своїх робіт, дуже рада бути знайомою з Вами! Вважаю що всі люди, які вже знаходяться тут - найкращі,  особистості, оскільки займаються саморозвитком, не пливуть за течією, намагаються крокувати в одну ногу з часом! 
    Звичайно, ще вивчимо на слідуючому тижні якусь новеньку "фенЄчку" від Кухаренка та Бугайчука, але можливо часу на написання таких текстів не буде, тому ще раз усім ДЯКУЮ за співпрацю та знайомство!!!

3 комментария:

 1. Класний звіт! Мені ще сподобалось їхня назва "плюшки".

  ОтветитьУдалить
 2. Класний звіт! Мені ще сподобалось їхня назва "плюшки".

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо! Да, прикольное название! А в переводе с английского на украинский "клаут" это вообще "ляпас", или на русский - "затрещина" ☺ И кто придумал?)))

   Удалить