КЗ-2015 (1 тиждень, СТАРТ)

Добрий день шановні студенти та тьютори!
Вітаю Вас у моєму блозі МАМА XXI СТОЛІТТЯ! 

    Маю вищу технічну освіту, з комп'ютерною технікою досить на "ти", але блогів вести якось не приходилося, тому ця справа для мене буде досить новою та цікавою. 
     Чому саме така назва блогу), тому що сама нещодавно вийшла з декретної відпустки, активно займаюся розвитком "меньшенького" та підбираю для цього різні "цікавинки", вирішила чому б не поєднати корисне з приємним. 
    Тему курування можливо вибрала не досить научну та не для усіх цікаву, але гадаю вона буде мати свою аудиторію - «Використання цифрових технологій для навчання та розвитку дітей молодшого віку»
Стосовно Twitter.
     Обліковий запис у цій соц.мережі мала досить давно - @svinto4ek, але ніколи не сприймала її серйозно, не подобалася. Тому зіткнувшись з обов'язковим завданням курсу, почала знайомство спочатку, і була приємно вражена новими відкриттями! Виявилося, там є що почитати! Навіть знайшла для себе нову методику зайнять з малечою для вивчення кольорів та форм, досить цікаву.
Спочатку підписалася на декілька користувачів, які підтримують обрану мною тему у своїх твітах.
Найцікавіші, на мою думку, ретвітнула.

                                
    Була дуже вражена коли на мою сторінку у Твіттері підписалося 6 читачів, 
і це за три години моєї активності там.
І хоча була знайома і з поняттям хештег, і з можливостями їх використання для популярності фото в сервісі Instagram, але ніколи не використовувала їх для пошуку та систематизації інформаціїі.
  Активно ж використовувати хештеги з Твіттеру прийшлося при виконанні наступного завдання курсу - створенні газети Paper.li
   Інтерфейс онлайн-сервісу досить доступний, ускладнює роботу лише іноземна мова сайту, але і ця перепона може бути подолана за допомогою Google перекладача)
   Для створення газети використала вже існуючий аккаунт з Твіттеру, відкорегувала лише теми, які я хотіла б відобразити в Paper.li.

   Здійснила пошук по хештегам та відібрала лише необхідні мені твіти, що відповідають заданій темі газети. Отримала ось такий, можливо примітивний, але результат))
На першому тижні вважаю в цілому із завданнями впоралася, що ж буде далі, побачимо...)))

2 комментария:

  1. Головне ПЕРША впоралась! Додаткові бали! Це можливо?! Зробити всі завдання, працювати та займатися дитиною!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Дякую! Хоча не ставила собі за мету бути на передовій)), але це приємно!

      Удалить